top of page

Výstava Tutanchamon – Jeho hrobka a poklady je vhodná nejen pro dospělé obdivovatele starobylých kultur, ale i děti a studenty, kterým formou zážitku přinese spoustu vědomostí o starobylé civilizaci dávného Egypta. Díky unikátnímu způsobu expozice a audio průvodci, který je k dispozici zdarma, budou mladí návštěvníci doslova vtaženi do objevitelského příběhu archeologa Howarda Cartera, který jim detailně, a přitom zábavně popíše všechny exponáty. Výstava své návštěvníky doslova přenese tisíce let v čase.

Výstava se tak stane skvělým doplňkem k učivu dějepisu, zeměpisu ale i výtvarné výchovy a literatury, která tuto dobu skvěle zachycuje v historických románech jako byl Egypťan Sinuhet a další. Výstava bude Vaše studenty inspirovat k zájmu o starobylé civilizace, archeologii, historii, literaturu i výtvarné umění. 

 

Tak jako na předchozích výstavách pořádané JVS GROUP, bude i zde jedinečná galerie věnována České stopě, tady české egyptologii a originálním egyptským exponátům z českých sbírek.

 

Pro malé děti a žáky prvního stupně je výstava doplněna Dětskou stopou, na které jim zábavnou formou doplněnou ještě o razítkování tajenky malá Mumie popíše jednoduchým způsobem obsah každé galerie. Pro starší žáky a studenty jsou připraveny pracovní listy, které pomohou utřídit a upevnit jejich znalosti načerpané na výstavě.

Registrace školy

Děkujeme za objednání. Odpovíme vám co nejdříve.

PRO ŠKOLY
 

Cena pro skupiny studentů -

190 Kc / student v týdnu

200 Kč / student o víkendu

INFOLINKA PRO ŠKOLY - 733 783 404

V provozu každý všední den 8.00 - 15.00

Za každých 10 zakoupených studentksých vstupenek je

1 vstupenka pro učitele zdarma.

Skupiny jsou vpuštěny do výstavy ve 20 minutových intervalech.

Skupiny více než 35 studentů budou rozděleny do dvou menších skupin s rozestupem cca 10 minut

Prohlídka výstavy trvá cca 2 hodiny.

K získání slevy je nutná potvrzená registrace nejméně

2 dny před příjezdem na email vstupenky@jvsgroup.cz

VSTUPENKY

Nový studijní materiál

ke stažení ZDE

bottom of page